YATE TREKKER WOMEN´S vínová/šedá 168x51x3.8 cm , samonafukovací karimatka

Skladem (>5 ks)
Kód: SC00297
1 930 Kč
Kategorie: SAMONAFUKOVACÍ KARIMATKY
Barva: fialová
Délka: 168 cm
Hmotnost: 720 g
Materiál: polyester
Šířka: 51 cm
Tepelný odpor: 4,0
Tloušťka: 3,8 cm
Typ: samonafukovací
Ventil: reverse
EAN: 8595053927043

Kratší verze modelu TREKKER pro snížení objemu a hmotnosti. Tuto variantu jistě ocení nejen ženy, ale všichni, kdo nepotřebují délku 183 cm a ušetří tak cenné gramy, které by jinak musel nosit v batohu.

MODELY YATE TREKKER se vyznačují vysokým komfortem, skvělou izolací a vynikající kvalitou.

Hlavní výhody modelů TREKKER:

  • povrch MICRO BRUSHED - zabraňuje klouzání spacího pytle po povrchu karimatky
  • před sbalením se karimatka přeloží na polovinu a tím se zmenší její objem po sbalení
  • skvělé pohodlí
  • vysoký tepelný odpor díky tloušťce 3,8
  • ventil REVERSE

Na tento produkt se vztahuje prodloužená záruka (4 roky). Více v obchodních podmínkách. Karimatka je dodávána s přepravním obalem a sadou na opravy. Kapsička na sadu na opravy je uvnitř obalu, aby nedošlo k jeho poškození nebo ztrátě.

 

guide-cervena

Podívejte se na video, jak používat ventil REVERSE:

Parametry

Typ: samonafukovací
Materiál: polyester micro brushed 75 D
Barva: vínová/šedá
Tepelný odpor: 4,0
Rozměr: 168 x 51 x 3,8 cm
Rozměr po sbalení:    12 x 26 cm
Překládání na 1/2: ano
Hmotnost: 720 g  (může kolísat ± 10%)

 

Obecné informace o produktu
Výrobce: Yate

 

ZÁRUKA KVALITY

Moderní výrobky jsou obvykle nejen hezké na pohled, ale skrývají v sobě mnoho technických vymožeností a detailů, které nejsou vidět, avšak výrazně zvyšují kvalitu výrobku a činí ho výjimečným. U samonafukovacích karimatek jsou nejdůležitější 3 faktory: 1) nízká hmotnost, 2) malý objem ve sbaleném stavu a 3) dlouhá životnost.
Nízkou hmotnost dosahujeme výběrem nejkvalitnějších materiálů jak pro povrch, tak pro jádro. Materiál musí být lehký, ale zároveň pevný a odolný. Snížení hmotnosti dosahujeme také odlehčením vnitřní pěny. To ale nesmí být na úkor pohodlí a schopnosti dobře izolovat. Výběr materiálu a odlehčení má podstatný vliv na velikost sbaleného výrobku.
Všechny naše výrobky mají zdvojenou vrstvu izolace proti unikání vzduchu, která je laminována na svrchní tkaninu. To zajišťuje vysokou ochranu a dlouhou životnost výrobku. Každá karimatka je po vyrobení 24 hodin testována, čímž odpadá riziko dodání vadného výrobku z produkce.

TEPELNÝ ODPOR

Veličina, která se stále častěji u karimatek udává. Tepelný odpor - R je fyzikální veličina, která vyjadřuje tepelně-izolační vlastnosti materiálu. Je přímo závislá na tloušťce materiálu a λ. Při dosahování co nejvyšší hodnoty R je cílem, aby tloušťka materiálu byla co největší a hodnota λ jednotlivých materiálů co nejnižší. Tepelný odpor R vyjadřuje odpor 1 m2 materiálu proti prostupu tepelné energie při rozdílu teplot 1 K. Součinitel tepelné vodivosti λ vyjadřuje vlastnost  materiálu vést teplo. Je to hodnota energie ve W, která projde materiálem tloušťky 1 m při rozdílu teplot 1 K mezi povrchy materiálu. Vysvětlivky: R = d / λ (m2.K.W-1); d – tloušťka materiálu (m); λ – Součinitel tepelné vodivosti materiálu (W.m-1.K-1).
 

NEKLOUZAVÝ POVRCH „YATE Micro Brushed“

V přírodě se často stane, že místo na spaní není ideálně rovné, a tak ani pohodlná karimatka nemusí zcela plnit svůj účel, když z ní člověk se spacákem sklouzne. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli speciální povrch s úpravou „Micro Brushed“ který zvyšuje tření a zabraňuje tak klouzání spacího pytle.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu