Sponzoring, partneři

Naše produkty používají vrcholoví i rekreační sportovci. Zde je pak výčet několika našich ambasadorů.

 
David Drahonínský
 
Dvojnásobný paralympijský vítěz, držitel dohromady 6-ti paralympijských medailí, mistr světa a několikanásobný světový rekordman. David při tréninku střílí do terčovnic YATE.
 
 Radek Jaroš

Náš nejlepší Himálajský horolezec současnosti, který v roce 2014 dosáhl vrchol K2 a tím dokončil projekt Koruny Himálaje - vylezení všech čtrnácti osmitisícových vrcholů. Na většině expedic používal naše samonafukovací i pěnové karimatky na sněhu, ledu, skále i v extrémní zimě.
 
 
 
 


Honza "Tráva" Trávníček a Mirka "Miri" Jirková

Cestovatelský a horolezecký pár. Tráva zdolal mj. již 5 osmitisícovek (Gasherbrum, Manaslu, Annapurna, K2, Cho Oyu), a na další se chystá (Makalu).

www.honzatravnicek.cz
 
 
 
 
 
 
Gladiator Race - Kids
 
Tréninková skupina pro malé Gladiátory, která si klade za cíl komplexně rozvíjet pohyb u dětí. Jsme rádi, že děti mohou při svých trénincích používat výrobky YATE. 
 
 
 
 
 
 
 
Charitativní akce - Vyběhněme proti násilí
 
Tradiční charitativní běh na podporu Terapeutického centra pro podporu ohrožených dětí, pro oběti domácího násilí a jiné násilné trestné činnosti. Akci pořádá Terapeutické centrum pro děti a dospělé NOMIA ve spolupráci s Ústavem sociálních studií Univerzity Hradec Králové.
 
 
 
 
 
 
 
Tomáš Hanuš - Arni
 
Mistr světa a několikanásobný mistr Evropy v 3D lukostřelbě. Zakázkově vyrábí špičkové a dnes již světově proslulé luky pro náročné lukostřelce, kteří hledají to nejlepší možné vybavení. Pro YATE pak vyvinul unikátní modely 3D terčovnic A.T.S. (Arni Target System)
 
 
 
 
 
 
 
 
Leoš Roušavý
 
Mistr světa v kvadriatlonu používá fitness produkty YATE pro nezbytnou silovou přípravu a rehabilitační a kompenzační cvičení.
 
 
 
 
 
 
 
Hana Jampílková
 
Hanka je cestovatelka, fotografka a dobrodruh. I ona na svých výletech používá naše produkty.
 
 
 
 
 
 
Expedice Monoxylon IV
 
V létě 2023 jsme podpořili námořní výpravu Radomíra Tichého a jeho týmu na lodi, která byla vydlabána z jednoho kusu kmene stromu. Jejich cesta přes Egejské moře byla úspěšná.
 
 
 
 
 
 
 
TJ Sokol Třebeš
 
Pro efektivní kondiční přípravu jsme do fotbalového týmu v Hradci Králové dodali naše produkty.
 
 
 
 
 
Podporujeme i organizace, které nemají se sportem nic společného, ale bez pomoci z venku se neobejdou. Patří mezi ně Klokánek Litoměřice, který podporujeme již od roku 2010 a to jak hmotnými dary, tak i finančně.
Klokánek patří pod Fond ohrožených dětí, což je občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem s působností na celém území České republiky.
 
Naše firma si uvědomuje svoji zodpovědnost za pomoc lidem, kteří nemůžou svoji situaci změnit. Nákupem v našem e-shopu nám pomůžete Klokánku darovat ještě více peněz a tím společně pomůžeme zlepšit situaci dětí, které jsou v tomto zařízení umístěné.
Zpět do obchodu