Prodloužená záruka

Dvojnásobná záruka na samonafukovací karimatky YATE

Kvalita bez kompromisů

Protože si za kvalitou našich karimatek skutečně stojíme a po mnohaletých zkušenostech víme, že se na ně zákazníci mohou stoprocentně spolehnout, rozhodli jsme se nabídnout všem, kteří si některou ze samonafukovacích karimatek koupí prodlouženou záruku na 4 roky. Naše samonafukovací karimatky YATE patří bez nadsázky mezi ty nejkvalitnější, jaké můžete na trhu sehnat. K jejich výrobě jsou použity nejlepší materiály a nejmodernější technologie a postupy. Díky tomu splňují karimatky YATE požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.
 

 

Široký sortiment

Sortiment samonafukovacích karimatek je velmi široký a vyberou si z něj všichni, kdo rádi tráví čas v přírodě a pro koho je důležité pohodlí při odpočinku. Nabídka tedy uspokojí milovníky kempinku, rekreační turisty i vyznavače nejnáročnější vysokohorské turistiky a horolezce.

Pokud nevíte, jakou karimatku si vybrat, možná vám pomůže tento článek: Jak vybrat vhodnou karimatku.

  

Prodloužená záruka

Splnění podmínek pro 4letou záruku je velmi snadné. Při případné reklamaci stačí společně s produktem předložit ještě prodejní doklad a řádně vyplněný originál záručního listu, který zákazník obdrží při koupi. Pokud shledáme, že karimatka skutečně vykazuje nějakou materiálovou nebo výrobní vadu, odstraníme ji nebo zákazník obdrží novou karimatku. 4 roky záruky začínají běžet dnem nákupu karimatky.

Prodloužená záruka se vztahuje na vybrané modely samonafukovacích karimatek. Ty jsou na našem eshopu označeny ikonou 4 roky záruka. Samonafukovací karimatky si můžete prohlédnout zde.
 

 

Zpět do obchodu