Prodejna

Otevřeli jsme prodejnu YATE za účasti známých osobností ze světa outdooru.

Obchod se nachází v sídle společnosti v Hradci Králové na adrese Brněnská 371, vedle výpadovky na Olomouc. Sousedí s další tradiční hradeckou firmou PETROF.

 

 

Slavnostního zahájení prodeje se zúčastnili i partneři a ambasadoři značky YATE – horolezci a cestovatelé Honza „Tráva“ Trávníček a Mirka „Miri“ Jirková, mistr světa, paralympijský vítěz a světový rekordman v lukostřelbě David Drahonínský a mistr světa v kvadriatlonu Leoš Roušavý. Již před otevřením si přijel prodejnu prohlédnout další dlouholetý partner značky Radek Jaroš.

 109266043_2679247452174843_1589126999696976323_o

 

 

YATE je již od roku 1991 výrobce outdoorového vybavení, produktů pro jógu a fitness, terčovnic pro lukostřelbu a pomůcek pro výuku a trénink plavání. Kromě vlastních produktů nabízí i zboží od značek, které zastupuje na českém a slovenském trhu – britských Highlander a Trekmates, španělského výrobce ponožek MUND, tradiční portugalskou značku zavíracích nožů MAM, funkční sportovní kosmetiku SPORT LAVIT a prací a ošetřovací prostředky pro oblečení a obuv HEY SPORT z Německa.

Tyto značky doplňují na prodejně čeští výrobci oblečení O´STYLE a SENSOR a nechybí ani obuv od značek SALTIC a ASOLO. Zákazník si může koupit i sluneční a sportovní brýle R2 a RELAX a nabídka se bude postupně rozšiřovat.

 

 

01-YATE--PRODEJNA--SLAVNOSTNI-OTEVRENI-IMG_7731

Zpět do obchodu