YATE Stínící textilie EMF pro zdvojené stínění 24x34 cm

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: Y309001
200 Kč
Kategorie: Odstínění elektromag. záření
EAN: 8595053915378
Položka byla vyprodána…
Y309001 yate ochranna textilie emf pro zdvojene stineni
Vyrobeno v ČR

Stínící textilie s vetkanými vodivými vlákny. Elektrická vodivost vláken způsobí, že se textilie chová jako Faradayova klec tj. zabraňuje prostupu vysokofrekvenčního záření z okolí. Obalením předmětů touto textilií a jejím důkladným přeložením dojde k nepropustnému uzavření kolem chráněných předmětů.

Tuto textilii je možné použít samostatně nebo  v kombinaci např. se stínícími kapsami, stínícími sáčky pro zajištění zdvojeného účinku stínění.

Je možné jí použít i pro ochranu homeopatik a jiných citlivých zařízení s vloženými informacemi před vlivem elektromagnetického záření. Zabraňuje zcizení a zneužití dat z bezkontaktních platebních karet, identifikačních  karet, elektronických peněženek s RFID čipem. Chrání tak před útoky hackerů.

Návod k použití :  předmět ( např. telefon ) obalte do textilie a pečlivě zabezpečte těsnost překrytím textilie a ohyby. Případně zabezpečte proti rozbalení vložením do stínící kapsy, stínícího sáčku. V případě použití s mobilním telefonem je nutné chráněný předmět vložit do dalšího stínícího produktu, který není součástí balení.

Návod na údržbu : čistěte běžnými čistícími prostředky do teploty max. 40 °C. Nepoužívejte prostředky  obsahující chlor (Savo). Sušte volně při nízké teplotě ( nepoužívejte sušičku ).

Doporučení : čistit co nejšetrněji a co nejméně – řidší tkanina by mohla propouštět vysokofrekvenční  záření.

Charakteristika textilie :  vysoký útlum  vysokofrekvenčního elektromagnetického pole. Textilie zamezí průchodu GSM a CDMA signálů ( 2G,3G,4G LTE), geolokačních služeb GPS (Glonass, Galileo, A-GPS …) a znemožní datové přenosy využívající WiFi, Bluetooth a NFC.

Složení materiálu: 55% polyester (PES), 21 % nikl (Ni), 24 % měd (Cu), ripstop

Technické údaje materiálu:

VF útlum: 75-92 dB při 1 GHz

Tloušťka : 0,08-0,09 mm

Hmotnost: 80 g/ m2 +- 10g/m2

Odpor: 0,03-0,05 Ohm

Barva: zlatošedá

Obecné informace o produktu :

Záruční doba 24 měsíců

Výrobce : YATE spol. s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu