YATE Stínící kapsa EMF na telefon velká 17x10 cm, vínová

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: Y368642
620 Kč
Kategorie: Odstínění elektromag. záření
EAN: 8595053924967
Položka byla vyprodána…
Y368642 yate stinici kapsa emf na telefon velka 17x10 cm vinova11
Vyrobeno v ČR

Stínící kapsa chrání telefon a jiná citlivá zařízení s vloženými informacemi - včetně homeopatik - před vlivem elektromagnetického záření. Dokonale odstíní a ochrání tím Vaše soukromí. Lze použít v případě, že potřebujete telefon uchránit před nechtěnou lokalizací i před jeho odposlechem. Je nutné používat v kombinaci se stínící textilií EMF pro zdvojené stínění. Tato EMF textilie je součástí balení.

Stínící kapsa telefon odpojí od jakéhokoliv možného spojení se světem. S telefonem tedy nebude možné navázat kontakt, přijímat ani provádět hovory, zaměřit jeho polohu pomocí družicových satelitních systémů GPS, zaměřit ho pomocí triangulace (BTS) ani přijímat zprávy (SMS, Viber, WhatsApp, Skype…).Stínění telefon nijak neohrozí, ale doporučujeme ho vypnout nebo přepnout do režimu letadlo z důvodu nevybíjení baterie při snaze přístroje připojit se zpět do sítě. V tomto případě je nutné používat v kombinaci se stínící textilií EMF pro zdvojené stínění. Tato EMF textilie je součástí balení.

Stínící kapsa je vyrobena ze dvou vrstev materiálů. Vnější vrstva – z PAD textilie  - chrání proti nečistotě a poškození . Je navíc z vnitřní strany polstrovaná pěnovým PE materiálem pro zvýšení ochrany displeje telefonu. Vnitřní ochranná vrstva je vyrobena z textilie s vetkanými vodivými vlákny. Elektrická vodivost textilie způsobí, že se kapsa chová jako Faradayova klec a chrání svůj obsah před účinky vysokofrekvenčního záření z okolí ( elektrosmogu ). Kapsa je opatřena klopou se suchými zipy. Přeložením a zafixováním pomocí těchto suchých zipů dojde k nepropustnému uzavření kapsy.

Zabraňuje možnosti zcizení a zneužití dat z bezkontaktních platebních karet, identifikačních karet, elektronických peněženek s RFID čipem. Chrání tato a podobná citlivá zařízení před útoky hackerů.

Návod k použití: chráněný předmět vložte do vnitřní ochranné vrstvy kapsy. Přehnutím klopy a pečlivým překrytím vložky zabezpečte její uzavření. V případě ochrany telefonu je nutné použít v kombinaci se stínící textilií EMF, která je součástí balení. Telefon nejprve zabalte do textilie, následně vložte do stínící kapsy a pečlivě uzavřete.

Návod na údržbu: stínící kapsu a textilii EMF čistěte běžnými čistícími prostředky do teploty 40° C. Nepoužívejte prostředky obsahující chlor (Savo). Sušte volně při nízké teplotě ( nepoužívejte sušičku ).

Doporučení pro textilii EMF : čistit co nejšetrněji a co nejméně – řidší tkanina by mohla propouštět vysokofrekvenční  záření.

Charakteristika materiálu vnitřní vrstvy: vysoký útlum vysokofrekvenčního elektromagnetického pole. Textilie zamezí průchodu GSM a CDMA signálů ( 2G,3G,4G LTE ), geolokačních služeb GPS ( Glonass, Galileo, A-GPS…) a znemožní datové přenosy využívající WiFi, Bluetooth a NFC .

Složení materiálu vnitřní vrstvy: 55 % polyester (PES), 21 % nikl (Ni), 24 % měď (Cu), ripstop

Technické údaje materiálu vnitřní vrstvy :

VF útlum : 75-92 dB při 1 GHz

Tloušťka   : 0,08-0,09 mm

Hmotnost : 80 g/ m2 +- 10 g/ m2

Odpor : 0,03-0,05 Ohm

Barva :  zlatošedá

Obecné informace o produktu :

Záruční doba 24 měsíců

Výrobce : YATE spol. s r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu