TREKMATES Šňůra PARACORD - 4mm x 30m
| Kategorie: | Moskytiéry, lehátka |
|---|---|
| EAN: | 5056369313010 |
| EAN: | 5056369313010 |
30 metrů odolné nylonové paracordové šňůry o průměru 4 mm. Pevné jádro tvořené z devíti žil. Všestranná a pevná šňůra, ideální pro zajištění plachet a přístřešků a k mnoha dalším účelům.
Podle potřeby můžete odříznout takový kus, jaký potřebujete. Po uříznutí zatavte konce pomocí zapalovače, aby se netřepily.
Parametry
| Materiál: | 550 nylon paracord |
| Průměr: | 4 mm |
| Délka: | 30 m |
| Nosnost: | 250 kg |
| Barva: | maskáčová |
Vyrábí: TrekMates
TREKMATES začal vytvářet outdoorové doplňky v roce 1997. V garáži v Nottinghamu začali otec a syn vyvíjet cenově dostupné rukavice a čepice pro dobrodruhy a nadšence do outdoorových aktivit všech typů.
TREKMATES kombinuje dostupnou cenu a mimořádný výkon s ohledem na dobrodružství, při kterých budou doplňky používány. Kdekoliv je to možné, snaží se firma vyvinout své produkty tak, aby obsahovaly multifunkční prvky, aby byly univerzální a mohly být použity při různých aktivitách, ať už vás vaše dobrodružství zavede kamkoliv.
"Věříme, že ďábel se skrývá v detailech, pokud jde o navrhování doplňků, které mají udělat vaše dobrodružství co nejlepší. Proto je vývoj každého produktu tak pečlivý – chceme se ujistit, že naše outdoorové doplňky splní svůj účel právě tehdy, když je budete nejvíce potřebovat."
| Výrobní společnost : | Outdoor & Sports Company Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Redfern House Dawson Street Hyde, Cheshire SK14 1RD United Kingdom |
| E-mail : | customer.services@trekmates.co.uk |
