Obchodní podmínky

I. Způsob platby a dodávka zboží

II. Reklamace

III. Slevové kupóny

IV. Zpracování osobních údajů

 

Způsob platby a dodávka zboží

Dobírka

Jeden z nejobvyklejších způsobů platby pro malé objednávky (do 10.000,-Kč). Objednané zboží Vám bude doručeno DPD, poštou nebo jinou zvolenou službou na dobírku. K ceně je účtováno poštovné a dobírka dle platných tarifů dané přepravní společnosti. Obvykle je celková částka maximálně 182,- Kč (při objednávce obchodníků nad 3.000,- Kč bez DPH, u maloobchodních zákazníků nad 500,- včetně DPH je poštovné zdarma - viz dopravné a balné). Při převzetí zboží uhradíte celou částku v hotovosti nebo platební kartou přímo dopravci. Tento způsob je možný pouze na území ČR. 

Osobní odběr v sídle YATE

Zboží je možné osobně vyzvednout v obchodě, který se nachází v sídle společnosti Brněnská 371. Vchod je z ulice Na Brně na pravé straně ve směru od Brněnské ulice, na domě je velký banner YATE.  

Objednané zboží je možné u nás vyzvednout a zaplatit hotově nebo kartou. Při platbě kartou on-line  je vyzvednutí možné až několik hodin po platbě, ideálně druhý den po zaplacení. Při vyzvednutí zboží po platbě předem (kartou online, převodem na účet) je nutné se prokázat potvrzením objednávky.

Otevírací doba:

Po - St: 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00

Čt: 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

Pá: 9:00 - 12:00, 13:00 - 14:00

polední přestávka: 12:00 - 13:00

So - Ne: zavřeno

 

Pay-sec

Bankovní služba pro bezpečné nakupování na internetu. Zákazník, který má zřízenu tuto službu, může on-line převést peníze na náš účet. Služba je rychlá, bezpečná pro nakupujícího i pro prodávajícího. Zákazník má tuto službu zdarma.

 

Platební karta

Platba kartou urychluje a zjednodušuje převod peněz od zákazníka na náš účet. Jakmile máme potvrzený převod peněz, můžeme dát příkaz k vyřízení objednávky. Platbu kartou je možné uskutečnit pouze při internetové objednávce. Nelze jí platit při osobním odběru v sídle společnosti.
 

Zálohová faktura (platba předem)

Tento způsob  platby je třeba dohodnout předem, nejlépe e-mailem. Po připsání fakturované částky na náš účet je zboží odesláno nebo po domluvě předáno zákazníkovi osobně.

 

Zákazníci mimo území ČR

Při prodeji zboží do zahraničí je nejjednodušší způsob platba kartou, ale lze provést i platbu předem (viz Zálohová faktura). Zákazník hradí dopravu podle tarifu, do které země bude zboží odesláno. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Dodací lhůty

Expedice zboží, které je na skladě, probíhá do dvou pracovních dnů od obdržení objednávky v případě dobírky a plateb online, do 24 hodin po připsání úhrady na účet Yate spol. s r.o. v případě zálohové faktury. V případě netypických velikostí, objednávek zboží, které není skladem apod. jsou termíny individuální. V hlavní sezoně (červen až srpen) nebo v předvánočním období může z důvodu zvýšeného počtu objednávek dojít ke zdržení dodání. Pokud chcete zboží dostat včas, objednávejte aspoň 5 dní dopředu nebo nám zavolejte a zeptejte se na aktuální termín dodání. Pokud je překročena dodací lhůta 2 týdny, je e-mailem nebo telefonicky žádán souhlas zákazníka s délkou dodací lhůty. Maximální termín dodání je domluven při potvrzení objednávky.

 

Ceny, slevy, balné a dopravné

Ceny v nabídce tohoto internetového obchodu jsou uvedeny včetně DPH a platí vždy pro jeden kus zboží nebo sadu, tak jak je blíže uvedeno v popisu zboží a komentáři. Ceny a slevy se můžou měnit každý den bez předchozího upozornění.

Balné 

Balné neúčtujeme u žádných zásilek.

Dopravné

1) Maloobchodní zákazníci nakupující v e-shopu
Dopravné účtujeme u zásilek do 1000,- Kč (vč. DPH) dle platných tarifů dopravce. U zásilek nad 1000,- Kč (vč. DPH) poštovné po ČR neúčtujeme. Zákazníci, kteří chtějí poslat zboží mimo území ČR obvykle hradí náklady na dopravu v plné výši. Při větším objemu zboží je možno osobně se dohodnout na způsobu dopravy. V rámci akcí a mimořádných událostí může být dopravné sníženo nebo nemusí být účtováno vůbec. 
Při dopravě zboží na Slovensko společností Zásilkovna nehradí zákazník poštovné, přesahuje-li výše jeho objednávky 2000,- Kč (vč. DPH), nejedná-li se o tzv. nadrozměrný balík. 
2) Velkoobchodní zákazníci
Při objednávce nad 3.000,- Kč bez DPH je poštovné zdarma.
 

Dopravci a ceny za dopravu

Zboží objednané přes internet Vám můžeme dodat těmito způsoby:
 • DPD
 • Zásilkovna- vyzvednutí na vybraných pobočkách
 • osobním vyzvednutím ve vzorkové prodejně

Výhody a nevýhody různých způsobů dodání:

 

DPD

DPD doručuje zásilky do druhého pracovního dne. Když Vás kurýr nezastihne doma, doručí Vám ji následující den.

V SMS/e-mailu dostanete informace o zásilce a přístupové údaje do aplikace DPD Kurýr. V den doručení Vám pak bude čas doručení upřesněn.

V aplikaci DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz můžete: změnit adresu nebo termín doručení, zvolit osobní odběr v DPD ParcelShopu, ve větších městech si vybrat čas doručení dopoledne/odpoledne/večer, poslat kurýrovi zprávu.

Za dobírku můžete zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.
 
Cena za balík: 107,- Kč bez DPH (130,- s DPH) při platbě dobírkou a 80,- Kč bez DPH (97,- Kč s DPH) při platbě kartou, nebo předem na účet.
 

Zásilkovna

Cena za balík (ČR) je 57,- Kč bez DPH (69,- s DPH) při platbě dobírkou a 49,- Kč bez DPH (57,- s DPH) při platbě kartou, nebo předem na účet. Za doručení na Slovensko zaplatí zákazník 131,40,- bez DPH (159,- s DPH).

Tyto ceny platí při hmotnosti balíku do 5 kg, maximální délce jedné strany do 70 cm a maximálního součtu všech tří stran do 120 cm.

 • Téměř 2000 poboček.
 • Výběr Zásilkovny v nejvhodnější lokalitě.
 • Víkendový provoz většiny poboček.
 • Prodloužení lhůty uložení.
 • Bezplatná sms o možnosti vyzvednutí.
 
 • Nepotřebujete občanku, pouze kód z SMS.

 

Ochrana privátních informací

Funkce internetového obchodního domu vyžaduje poskytnutí osobních dat zákazníků. Data, která zadáte prostřednictvím registrace v rámci objednávky jsou využita výhradně pro realizaci obchodu a ke komunikaci YATE spol. s r.o. s Vámi.

Veškeré uložené informace o Vaší osobě jsou považovány za důvěrné, není s nimi obchodováno a ani jinak nejsou poskytovány žádným subjektům.
Zaregistrováním v internetovém obchodním domě YATE spol. s r.o. souhlasíte s uložením Vámi uvedených informací a informací o nákupech. Zároveň souhlasíte s použitím informací v rámci zásad, které jsou uvedeny v této stati - Ochrana privátních informací.
V případě okolností, které by vedly ke změně pravidel zacházení se soukromými daty, budete o nich
předem informováni a vyzváni k vyjádření souhlasu či odmítnutí. Děkujeme vám za důvěru.
 

Závěrečná ustanovení

Odesláním elektronické objednávky zákazník bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení těchto Obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou výši ceny objednaného zboží (včetně případných dopravních nákladů) uvedenou v ceníku na internetové stránce. Odeslanou objednávkou je kupující po dobu stanovenou k dodání zboží neodvolatelně vázán.

Odstoupení od smlouvy

Byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění.

V případě odstoupení od kupní smlouvy se kupní smlouva od počátku ruší. Kupující spotřebitel (dále jen: kupující) musí vrátit prodávajícímu zboží, které od něho obdržel, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. 
Kupující v případě využití práva na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od převzetí plnění, musí prodávajícímu do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vydat vše, co na základě kupní smlouvy získal. Pokud to již není dobře možné (např. v mezidobí bylo zboží zničeno nebo spotřebováno), musí kupující poskytnout peněžitou náhradu jako protihodnotu toho, co již nemůže být vydáno. Pokud je vrácené zboží opotřebeno nebo poškozeno jen částečně, může prodávající uplatnit na kupujícím právo na náhradu škody a započíst svůj nárok na vrácenou kupní cenu. Prodávající v takovém případě vrací kupujícímu jen takto sníženou kupní cenu. 
Na kupní cenu, která má být kupujícímu vrácena, může prodávající započíst své skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží.

V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího (kromě částky představující dodatečné náklady na dodání zboží vzniklé v důsledku kupujícím zvoleného způsobu dodání zboží, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání zboží nabízený prodávajícím) do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od spotřebitele přijal, pokud kupující spotřebitel neurčí jinak. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit kupujícímu přijaté peněžní prostředky jiným způsobem jen tehdy, pokud s tím kupující souhlasil a pokud mu tím nevzniknou další náklady. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky spotřebiteli dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.
V případě odstoupení od smlouvy kupujícím jdou náklady na vrácení zboží prodávajícímu k tíži kupujícího (tzn. že náklady na vrácení zboží prodávajícímu nese kupující).

Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího spotřebitele na vrácení kupní ceny.
V případě, že zboží není prodávajícímu vráceno v originálním obalu, má prodávající právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu.
V případě, že je zboží vráceno kupujícím již použité, má prodávající právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Tyto náklady mohou teoreticky dosáhnout i plné ceny zboží.

Formulář na odstoupení od smlouvy můžete stáhnout ZDE

Záruky a reklamace 

Záruční lhůta je uvedena u každého zboží na záručním listě, pokud ne, je tato lhůta zákonem stanovena na 24 měsíců.

Nároky z odpovědnosti za vady a ze záruky (reklamace) se nevztahují na závady způsobené nesprávným používáním. Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním.

Záruka je také neplatná, pokud na záručním listě bylo změněné, odstraněné nebo nečitelné výrobní číslo nebo název modelu.

Reklamované zboží musí být doručeno na adresu Yate spol. s r.o. – reklamace, Brněnská 371, 500 06 Hradec Králové, spolu s písemným, řádně specifikovaným oznámením vad, které musí obsahovat též volbu nároku kupujícího podle zákona. Jinak bude reklamace považována za neplatnou.

Reklamace bude posouzena v souladu s pokyny stanovenými výrobcem zboží, resp. výrobci takové zboží odešle k vyjádření a vyřízení.

Reklamované zboží musí být zasláno čisté a řádně zabalené, chráněné proti poškození při přepravě. Musí být přiložen originální doklad o koupi zboží v internetovém obchodě firmy Yate spol. s r.o.

Náklady spojené se zasláním reklamace nese zákazník.

Maximální doba na vyřízení reklamace je zákonem stanovena na 30 dní. Všechny vzniklé reklamace však budou vyřizovány v nejkratším možném termínu.

Pro urychlení vyřízení reklamace doporučujeme použít tiskopis Reklamačního protokolu firmy YATE spol. s r.o., který si můžete stáhnout ZDE

Výměna a vrácení zboží: viz část Odstoupení od smlouvy.

Prodloužená záruka na produkty YATE

Na vybrané samonafukovací karimatky Yate poskytujeme zákazníkům prodlouženou dobu záruky na 4 roky od data koupě. Tyto produkty jsou v naší nabídce označeny ikonou a textem v popisu produktu.

Prodloužená záruka se vztahuje pouze na materiálové a výrobní vady. Nevztahuje se na mechanické poškození a opotřebení nebo na poškození vzniklé nesprávným užíváním karimatky.

Ke každé zakoupené karimatce, na kterou se vztahuje prodloužená záruka, obdrží zákazník vyplněný záruční list. Jeho předložení společně s prodejním dokladem a reklamovaným produktem je pak podmínkou při případné reklamaci a uplatnění prodloužené záruky.

Záruční opravy karimatek značky YATE

V případě, že je karimatka v záruce a dojde u ní ke ztrátě možnosti plnohodnotného používání, postupujte takto:

 • V případě, že jste si jisti, že nedošlo k poškození používáním anebo si nejste vědomi, že by výrobek byl poškozen při manipulaci nebo používání, máte právo výrobek reklamovat dle zákonných postupů v místě, kde jste jej zakoupili. Pokud je na karimatku poskytnuta záruka 4 roky, je nutné k reklamaci přiložit také řádně vyplněný záruční list.
 • Reklamace se nevztahuje na závady způsobené propíchnutím, opotřebením a zacházením v rozporu s podmínkami uvedenými v návodu k použití.
 • V případě uznání reklamace bude výrobek zdarma buď opraven nebo vyměněn za nový v závislosti na druhu vady a možnostech opravy. O způsobu rozhodne reklamační technik. Při opravě musí dojít k obnovení funkce výrobku. Servis neodpovídá za další vady způsobené používáním a není povinen je opravit.
 • V případě neuznání reklamace bude zákazníkovi nabídnuta pozáruční oprava – viz nabídka níže.

Pozáruční opravy + oprava poškozených karimatek zákazníkem během užívání v záruční době

 • Do pozáruční opravy je možné doručit karimatky všech značek. Opravit je možné pouze takové vady, na které má YATE potřebnou technologii a náhradní díly. Opravit obvykle lze propíchnutí nebo proříznutí (do velikosti 2,5 cm) u karimatek všech značek. Oprava ventilů je obvykle možná pouze u modelů YATE. Boule a rozlepené švy až na výjimky nelze opravit.

Ceník oprav:

 • Základní oprava povrchu (max. 2 záplaty): 300,-

(cena zahrnuje nalezení místa úniku, zalepení, vyzkoušení karimatky).

 • Oprava ventilu: 150,- (pouze u karimatek YATE)
 • Výměna ventilu: 200,- (pouze u karimatek YATE)
 • Doprava zpět k zákazníkovi: 130,- (včetně dobírky)
 • Záruka na opravu: 1 rok (záruka se vztahuje pouze na opravené místo, nikoli na celou karimatku)
 • Pokud by z důvodu náročnosti opravy bylo nutné zvýšit cenu, nebo bude zjištěno, že karimatka je neopravitelná, budeme kontaktovat zákazníka a řešit následný postup.
 • Termíny opravy: dle situace 14-30 dnů, během letní sezony se může doba opravy prodloužit
 • Pokud si nebudete jisti, jestli lze karimatku opravit nebo ne, vyfoťte nejdřív poškozené místo a pošlete fotku s dotazem na yate@yate.cz. Konzultace je zdarma.

Uplatnění slevového kupónu

Pokud od nás máte slevový kupón, použít ho můžete v košíku. Poté, co si vyberete zboží, přejděte do košíku a hned v prvním kroku je v prostřední části obrazovky pole "Vložte slevový kupón". Tam slevový kupón vložte a stiskněte tlačítko "Vložit". Sleva se okamžitě odečte a zobrazí. Pokračujte v procesu objednávky k výběru dopravy a platby. 

Zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů poskytované ve smyslu nařízení NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) zástupcům zákazníků a obchodních partnerů společnosti YATE.

Správce vašich údajů

Společnost YATE spol. s r. o., IČ: 43226990, se sídlem Brněnská 371, 500 06 Hradec Králové, zapsaná do obchodního rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 11717, zapsáno dne: 11.11.1991 (dále jen „YATE“) jako správce vás tímto v souladu s GDPR informuje o zpracování vašich osobních údajů a o vašich právech.

Účely zpracování vašich údajů

Vaše osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro účely:

 • plnění povinností vyplývajících ze smluv;
 • plnění povinností vyplývajících z podmínek využívaných služeb;
 • plnění povinností vyplývajících z obecně závazných právních předpisů;
 • vedení kontaktů na zástupce zákazníků a obchodních partnerů;
 • personalizovaného přístupu k našim internetovým službám;
 • zajištění ochrany našich práv a oprávněných zájmů.

V souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, využívá YATE vaše kontaktní údaje pro účel zasílání obchodních sdělení s nabídkou založenou na automatizovaném rozhodování včetně profilování, a to do doby, než s tímto využitím svého kontaktu vyjádříte nesouhlas.

Jsme registrováni na Úřadě pro ochranu osobních údajů – www.uoou.cz.

Zasílání obchodních sdělení

Pokud jste nám výslovně udělili souhlas se zasíláním obchodních nabídek (newsletterů), pak společnost YATE spol. s r.o. zasílá obchodní sdělení na vámi uvedenou emailovou adresu a to obvykle jednou měsíčně. Souhlas lze zrušit kliknutím na odhlašovací odkaz v patičce každého emailu, nebo zde.

Pro dokončení objednávky je nutné souhlasit s obchodními podmínkami. Souhlas s obchodními podmínkami NENÍ souhlas se zasíláním obchodních nabídek, žádné obchodní nabídky vám tedy posílat NEBUDEME.

Vaše údaje, které zpracováváme

 

Maloobchodní zákazník YATE:

Vedeme vaše jméno, příjmení, titul, adresu a telefon a emailovou adresu. V případě, že jste nám sdělili číslo účtu, pak ho také máme v databázi. Všechny tyto údaje máme povinnost vést v účetnictví.

 

Obchodní partner YATE:

Vedeme vaše jméno, příjmení, titul, adresu firmy, adresu provozovny (kontaktní adresu), telefon, emailovou adresu, IČO, DIČ a číslo účtu.

 

Odběratel newsletterů:

Vedeme vaše jméno, příjmení a emailovou adresu.

Ve specifických případech zpracováváme následující informace.

 

Identifikační údaje

Abychom vás mohli nezaměnitelně identifikovat, zpracováváme osobní údaje v rozsahu: jméno, příjmení, titul, firma, pozice ve firmě.

 

Údaje o odborném zaměření

Abychom vám mohli poskytnout informace o našich produktech a službách, které odpovídají vašemu odbornému zaměření, zpracováváme osobní údaje v rozsahu: povolání, odborná specializace, obchodní dotazníky.

 

Údaje o využívání internetových služeb

Abychom mohli přizpůsobovat obchodní informace vašemu zájmu, zpracováváme osobní údaje v rozsahu: záznamy o využívání našich internetových služeb, IP adresy zařízení a identifikátory cookies.

Chcete vědět, jaké informace o vás máme? Napsat si můžete sem: obchod@yate.cz , přejete si být vyřazeni z odběru newsletterů? Můžete to udělat zde.

Seznam zpracovatelů

Pro zpracování vašich osobních údajů využíváme další zpracovatele. 

Dodavatel eshop řešení je ABRA Software a.s., Jeremiášova 1422/7b, 155 00,  Praha 13, IČ: 25097563, DIČ: CZ25097563, Zapsáno v OR u Městského soudu v Praze, odd. B, vložka 4475.

Účetní software: TANAKA, s.r.o., Karla Engliše 3201/6, 150 00 Praha 5 Smíchov, vedená v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 210888, IČ: 63479320, DIČ: CZ63479320.

Pro zasílání obchodních sdělení využíváme služby společnosti SmartSelling a.s., Netroufalky 797/5, Bohunice, 625 00 Brno, IČ: 29210372, DIČ: CZ29210372, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 7559. 

Správce IT: MatCom, Machkova 587, 500 11 Hradec Králové, IČ: 64794334, DIČ: CZ7402143045

Zpracování osobních údajů mohou pro YATE provádět pouze zpracovatelé na základě smlouvy o zpracování osobních údajů.

Vaše osobní údaje mohou být za určitých podmínek zpřístupněny státním orgánům (Policii ČR, soudům, Finanční správě ČR apod.) v rámci výkonu jejich zákonných pravomocí.

 

Doba zpracování vašich údajů

Vaše osobní údaje jsou u nás uloženy po dobu trvání smlouvy uzavřené mezi vámi zastupovanou firmou a YATE anebo po dobu trvání vaší registrace k využívání služeb YATE.

Po ukončení smluvního vztahu mezi vámi zastupovanou firmou a námi anebo po ukončení vaší registrace k vyžívání našich služeb nadále zpracováváme vaše osobní údaje pouze pro účely a po dobu, po kterou jsme povinni tyto údaje uchovávat podle obecně závazných právních předpisů.

Pokud jste nám udělili souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání obchodních nabídek, je doba uložení vašich osobních údajů 5 let od udělení souhlasu.

Jakmile uplyne doba uložení vašich osobních údajů anebo doba, po kterou jsme je povinni uchovávat podle právních předpisů, tak vaše osobní údaje anonymizujeme nebo vymažeme z našich databází a systémů.

 

Jaká máte práva

Souhlasím, aby Yate, s.r.o. v souvislosti se zajištěním její činnosti zpracovávala mé osobní údaje pro následující účel:

 1. Evidence adres pro zasílání informací, aktualit, newsletteru atd. Yate, s.r.o., v rozsahu jméno a příjmení, bydliště a kontaktní údaje.
  • Osobní údaje zpracovávané za tímto účelem nebudou předávány žádnému dalšímu příjemci.

Beru na vědomí, že mám právo:

 1. svůj souhlas kdykoliv odvolat písemným sdělením, předaným referentovi pro ochranu osobních údajů,
 2. požadovat umožnění přístupu ke svým osobním údajům,
 3. požadovat opravu nepřesných osobních údajů (pokud se domníváte, že osobní údaje zpracovávané společností YATE jsou nepřesné),
 4. požadovat vymazání svých osobních údajů, popř. požadovat omezení jejich zpracování,
 5. podat stížnost u dozorového orgánu.

Jsem si vědom, že mé požadavky na uplatnění práv dle písmen a) až d) budou vždy řádně posouzeny a vypořádány v souladu s příslušnými ustanoveními obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Vaše údaje zpracováváme transparentně, korektně, v souladu s GDPR a obecně závaznými právními předpisy.

Máte právo na přístup ke svým údajům a právo na jejich opravu. V případech zpracování vašich údajů, ke kterým jste udělili souhlas, jste oprávněni tento souhlas kdykoli odvolat.

Pokud budete chtít odvolat souhlas se zpracováním a neexistuje žádný další právní důvod pro zpracování vašich údajů, nebo vyjádříte nesouhlas se zasíláním obchodních sdělení, máte právo na výmaz či omezení zpracování.

Právo na přístup ke svým údajům a vaše další práva uplatníte písemnou žádostí zaslanou poštou na adresu společnosti YATE anebo zaslanou elektronicky na obchod@yate.cz.

Pokud se domníváte, že zpracování vašich údajů není v pořádku, můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Pokud máte otázky, napište nám na obchod@yate.cz.