YATE Stínící sáček EMF dvojitý 12x22 cm - vínový
YATE Stínící sáček EMF dvojitý 12x22 cm - vínovýYATE Stínící sáček EMF dvojitý 12x22 cm - vínový

YATE Stínící sáček EMF dvojitý 12x22 cm - vínový

Vaše cena bez DPH
504 Kč
610
Vaše cena s DPH
610 Kč
Dostupnost
Skladem více než 5 ks
Kód
Y368659 

Stínící sáček ochrání homeopatika nebo jiná citlivá zařízení od vlivu elektromagnetického záření.

Vnitřní ochranná vložka je vyrobena z textilie s vetkanými vodivými vlákny.  Elektrická vodivost textilie způsobí, že se vložka chová jako Faradayova klec a chrání svůj obsah proti účinkům vysokofrekvenčního záření z okolí (elektrosmogu).

Sáček je vyroben ze dvou vrstev. Venkovní obal chrání vnitřní funkční vrstvu proti nečistotě a poškození. V horní části obalu je uzávěr.

Vnitřní část je z funkční EMF textilie, ochraňuje přípravky s vloženými informacemi, např. homeopatika. Zabraňuje zcizení a zneužití dat z bezkontaktních platebních karet, identifikačních karet, elektronických peněženek s RFID čipem. Chrání tato a podobná citlivá zařízení před útoky hackerů.

Stínící vložku lze použít i jako obal na mobilní telefon, pokud jej chcete uchránit před nechtěnou lokalizací i proti odposlechu. Obal telefon odpojí od jakéhokoliv možného spojení se světem. S telefonem tedy nebude možné navázat kontakt, přijímat ani provádět hovory, zaměřit jeho polohu pomocí družicových satelitních systémů GPS ani ho zaměřit pomocí triangulace (BTS) a přijímat zprávy (SMS, Viber, WhatsApp, Skype, ...). Obal telefon dokonale odstíní a ochrání tím Vaše soukromí.
Stínění telefon nijak neohrozí, doporučujeme ho však vypnout nebo přepnout do režimu letadlo z důvodu nevybíjení baterie při snaze přístroje připojit se zpět do sítě.

Vhodné zejména pro přenos -  velmi skladný.

Předměty vložte do ochranné vložky a zabezpečte ohybem či pečlivým překrytím vložky její uzavření. Vložku i obal je možné čistit běžnými čisticími prostředky do teploty max. 40 °C. Nepoužívejte prostředky obsahující chlór (Savo). Sušit volně při nízké teplotě (nepoužívejte sušičku).

Charakteristika funkční vložky:

Vysoký útlum vysokofrekvenčního elektromagnetického pole. Vložka zamezí průchodu GSM a CDMA signálů (2G, 3G, 4G LTE), geolokačních služeb GPS (Glonass, Galileo, A-GPS..) a znemožní datové přenosy využívající WiFi, Bluetooth a NFC.
 

Technické údaje materiálu:


Materiál vnitřní vložky: 55% polyester (PET)/ 21% nikl (Ni) +24% měď (Cu)

VF útlum: 75-92 dB při 1 GHz
Složení: PET/ Ni+Cu+Ni
Tloušťka: 0,08 – 0,09 mm
Hmotnost: 80 g/m2 +-10g/m2
Odpor: 0,03 – 0,05 Ohm

Vnější materiál: 100% polyamid, ripstop

Barva: vínová

 

Obecné informace o produktu

Záruční doba 24 měsíců
Výrobce Yate
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty