YATE YATEX Modul Base II 45x45x20 cm bílá-bílá
| Category: | SANDWICH TARGETS |
|---|---|
| EAN: | 8595053908950 |
| Depth: | 20 cm |
| Weight: | 1,8 cm |
| Material: | LDX |
| Bow stretch: | 50+ lbs |
| Transferable (3D): | no |
| Width: | 51 cm |
| Replaceable insert: | no |
| Height: | 51 cm |
No product's description available
| Manufacturing company : | YATE spol. s r.o. |
|---|---|
| Address : | Brněnská 371 Hradec Králové 500 06 Česká republika |
| E-mail : | yate@yate.cz |
