YATE Sandwich N 65x65x18cm
| Category: | SANDWICH TARGETS |
|---|---|
| EAN: | 8595053928767 |
| Depth: | 18 cm |
| Bow stretch: | 50+ lbs |
| Transferable (3D): | yes |
| Width: | 65 cm |
| Replaceable insert: | no |
| Height: | 65 cm |
No product's description available
| Manufacturing company : | YATE spol. s r.o. |
|---|---|
| Address : | Brněnská 371 Hradec Králové 500 06 Česká republika |
| E-mail : | yate@yate.cz |
