YATE Sandwich LDX 90×90×7 cm – B-Grade
| Category: | UNPACKED, II. QUALITY |
|---|---|
| EAN: | 8595053926268 |
| Depth: | 7 cm |
| Weight: | 2,5 kg |
| Material: | LDX |
| Bow stretch: | 20 lbs |
| Transferable (3D): | no |
| Width: | 90 cm |
| Replaceable insert: | no |
| Height: | 90 cm |
| The item has been sold out… | |
No product's description available
| Manufacturing company : | YATE spol. s r.o. |
|---|---|
| Address : | Brněnská 371 Hradec Králové 500 06 Česká republika |
| E-mail : | yate@yate.cz |
