Volná pracovní místa

Obchodní asistentka, specialistka zákaznického servisu

Máš obchodního ducha, kladný vztah ke sportu, příjemné vystupování a baví tě práce s lidmi?

Chceš se přidat do týmu firmy s téměř 30-ti letou tradicí a pomoct jí růst?

Tak nám zašli svůj životopis.

Náplň práce:

  • Vyřizování objednávek obchodních partnerů a koncových zákazníků
  • Fakturace, administrativa
  • Komunikace se zákazníky, zákaznický servis
  • Pomoc při prodeji v kamenné outdoorové prodejně
  • Spolupráce s ostatními odděleními firmy (sklad, obchodní zástupci, nákupčí, účetní)
  • Pracovní doba až do 18:00 (2x týdně)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC- MS Office
  • Zkušenost práce v informačním systému (ABRA výhodou)
  • Zkušenosti s maloobchodním prodejem výhodou
  • Schopnost učit se novým věcem, multitasking
  • Pečlivost, systematičnost

Nabízíme:

  • Zaměstnanecký poměr na plný úvazek
  • Práci ve stabilní firmě se zavedenou značkou
  • Zaškolení, průběžná oborná školení
  • Sick day
  • Stravenky s příspěvkem zaměstnavatele
  • Sleva na firemní produkty (outdoor, rehabilitace, fitness, aerobic)
  • Snadná dostupnost poloha v Hradci Králové vedle OC Futurum
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Příspěvek na údržbu oděvů

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro YATE s.r.o., dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na email: stepanek@yate.cz.

Nebudeme- li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.