Volná pracovní místa

Manager prodejny sport a péče o eshop

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků v maloobchodní prodejně outdoorového vybavení (pracovní doba PO- PÁ do 18 hodin)
  • vyřizování objednávek e- shopu (fakturace, zadání pokynu k expedici- komunikace se skladem)
  • editace e-shopu (zboží, texty)
  • vyřizování objednávek od obchodních partnerů- e-mailové, telefonické
  • osobní odběry - sportovní sortiment - outdoor, rehabilitace, fitnes, aerobic- obsluha na prodejně
  • zpracování objednávek, zadání do systému, další komunikace se zákazníkem (upřesnění)
  • vyřizování reklamací
  • správa sociálních sítí (facebook, instagram)
  • zadávání údajů do adresáře, kontrola aktuálnosti údajů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí (nové značky, produkty, zákazníci, podpora obchodních zástupců)
  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti- sklad, obchodní zástupci, produktový manager, účtárna

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • znalost práce na PC- MS Office
  • Zkušenost práce v informačním systému (systém ABRA výhodou)
  • Kladný vztah k sociálním sítím a e-commerce
  • Příjemné vystupování
  • Zkušenosti s MO prodejem (nejlépe outdoorový nadšenec)

Nabízíme:

  • zaměstnanecký poměr na plný úvazek
  • zaručenou mzdu plus systém odměn a benefitů
  • zaškolení vstupní a průběžná odborná školení Zázemí stabilní české firmy Možnost kariérního růstu
  • snadná dostupnost- poloha v Hradci Králové vedle OC Futurum

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na email: stepanek@yate.cz.

Nebudeme- li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro YATE s.r.o., dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.