Volná pracovní místa

Nákupčí a koordinátor/ka logistiky

Náplň práce:

  • zajišťování procesu nákupu
  • vyjednávání podmínek, uzavírání smluv
  • výběrová řízení na dodavatele
  • aktivní vyhledávání dodavatelů a strategických materiálů - komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli - analýza trhu
  • hledání úspor
  • zajištění přepravy zboží od dodavatele
  • dohled nad dodržováním termínů přepravy od dodavatelů

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ (ekonomického směru výhodou)
  • AJ pokročilá úroveň slovem i písmem (výběrové řízení probíhá v AJ)
  • občasné zahraniční služební cesty
  • komunikační dovednosti, vyjednávací schopnosti
  • technické myšlení
  • zkušenost z oblasti nákupu nebo obchodu
  • pokročilou znalost práce na PC- Word, Excell, Internet, Outlook
  • ochota cestovat

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení - služební mobil a notebook
  • další vzdělávání a jazykové kurzy
  • přátelský pracovní kolektiv
  • stabilního zaměstnavatele
  • stravenky
  • jednosměnný provoz

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na email: stepanek@yate.cz.

Nebudeme- li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro YATE s.r.o., dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.