DĚLNÍK NA DVĚ SMĚNY, MZDA 21 000 Kč – 25 000 Kč - YATE spol. s r.o.

VYUŽIJTE MOŽNOST ZÍSKAT STABILNÍ PRÁCI PŘÍMO V HRADCI KRÁLOVÉ!

Naše firma YATE je na trhu více než 25 let, jsme ryze česká certifikovaná společnost.
Zpracováváme technické pěny pro sportovní, průmyslové a obalové zakázky.

Rádi Vás přivítáme v našem týmu!

Vaše náplň práce:

- výsekový lis – vysekávání tvarů z pěn a plastů
- kompletace - montáž – skládání/lepení polotovarů do finální podoby výrobku
- občasná výpomoc na jiném pracovišti (kompletace výrobků, práce na pile, skládání kamionů)
- laminace - vrstvení (lepení) tenkého materiálu na sebe pomocí stroje (ve dvojici)

Na pozici požadujeme:

- manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- chuť k práci a pečlivost
- spíše muži

Nabízíme:

- mzdu 21 000 Kč – 25 000 Kč
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- dvousměnný provoz (6:00 – 14:30, 14:30 - 23:00)
- možnost placené práce přesčas
- zaškolení na pracovišti
- sick day

Pokud Vás nabídka oslovila, pošlete nám svůj strukturovaný životopis.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro YATE s.r.o., dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.